Duravit Broşürleri

Doğrudan tarayıcınızda görüntülenebilir veya indirilebilen kapsamlı kataloglarımızı sizin için derledik. Seçilen katalogların basılmış versiyonlarının posta ile gönderilmesi talep edilebilir.

Corona virüs salgını sebebiyle sevkiyatlarda gecikme yaşanabilir. Oluşacak aksaklıklardan dolayı özür dileriz.

Özgün tasarımlara ve sizi diğerlerinden ayıracak fikirleri sunmaya devam ediyoruz.
Bir günün başlangıcından çok daha fazlası olan bir yer. İstediğimiz gibi biri olmamıza yardımcı olan ve her gün hayatımıza bir şeyler katan bir yer.
Sürekli özgünlük için çalışıyoruz. Hiç kimse diğerleriyle aynı olmak istemez; herkes farklı olmak ister. Bizi benzersiz kılacak fikirleri her yerde ararız. Ancak bu süreçte, bu fikirlerin orada, içimizde saklı olduğunu unutmamak gerekir.
Duravit ile iyi bir banyo tasarımı hakkında bilmeniz gereken her şey. Banyosuna hayat vermek isteyen herkes için doğru tasarımı, en yüksek kaliteyi ve konforu artıran teknolojileri geliştiriyoruz.
Değişim her zaman vardır, ancak tek bir yer özel bir etkiye sahiptir: banyo. Çünkü burası uyandığımız ve kapandığımız yerdir. Kişisel bakımımızı yaptığımız, gücümüzü şarj ettiğimiz, kendimizi yeniden keşfettiğimiz bir yer - hem de her gün.
Duravit geleceğin banyolarıüzerinde çalışıyor. Bu çalışmalarımız, sürekli olarak teknolojileri optimize ettiğimiz, ürünleri geliştirdiğimiz ve banyo serilerimiz üzerine yeniden düşündüğümüz anlamına geliyor.
Duravit tasarımı bataryalar, tüm banyo serileriyle uyum sağlar.
Hiçbir şey, su ile temizlik kadar doğal ve ferahlatıcıdeğildir. Duravit bu yüzden SensoWash®'u geliştirdi.
Yeni bir şeylere başlamanın tam zamanı. En iyi anlar şimdi Duravit ile.
Render time page: 411 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-red1-wga102 / DM: false / PDB: 2024-01-08-0829