Duravit Broşürleri

Doğrudan tarayıcınızda görüntülenebilir veya indirilebilen kapsamlı kataloglarımızı sizin için derledik. Seçilen katalogların basılmış versiyonlarının posta ile gönderilmesi talep edilebilir.

Corona virüs salgını sebebiyle sevkiyatlarda gecikme yaşanabilir. Oluşacak aksaklıklardan dolayı özür dileriz.

We’re constantly striving for originality. No-one wants to be the same as others; everyone wants to be different. We look everywhere for ideas to make us unique. But in the process, we often forget that these ideas are there, inside us. 
Duravit ile iyi bir banyo tasarımı hakkında bilmeniz gereken her şey. Banyosuna hayat vermek isteyen herkes için doğru tasarımı, en yüksek kaliteyi ve konforu artıran teknolojileri geliştiriyoruz.
Yeniliklerle dolu Duravit banyo ürünlerine ve banyo fikirlerine daha yakından bakın.
Değişim her zaman vardır, ancak tek bir yer özel bir etkiye sahiptir: banyo. Çünkü burası uyandığımız ve kapandığımız yerdir. Kişisel bakımımızı yaptığımız, gücümüzü şarj ettiğimiz, kendimizi yeniden keşfettiğimiz bir yer - hem de her gün.
Duravit geleceğin banyolarıüzerinde çalışıyor. Bu çalışmalarımız, sürekli olarak teknolojileri optimize ettiğimiz, ürünleri geliştirdiğimiz ve banyo serilerimiz üzerine yeniden düşündüğümüz anlamına geliyor.
Duravit tasarımı bataryalar, tüm banyo serileriyle uyum sağlar.
Hiçbir şey, su ile temizlik kadar doğal ve ferahlatıcıdeğildir. Duravit bu yüzden SensoWash®'u geliştirdi.
Yeni bir şeylere başlamanın tam zamanı. En iyi anlar şimdi Duravit ile.
Daha genişhareket alanısağlayan, kişiye özel tasarlanmışformlar.
Render time page: 385 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-red2-wga202 / DM: false / PDB: 2022-06-22-2107