Şikayet

Imprint

Redaksiyon / Kopya Hakkı

DURAVIT bu internet sayfalarında yer alan DURAVIT ürünleri ile ilgili geniş bilgi ve hizmet sunar. Bu hizmetlerin kullanımı aşağıda yer alan Kullanım Şartlarına bağlıdır. Lütfen yazıları okumak için biraz zaman ayırın.

DURAVIT, herhangi bir zamanda, verilen hizmetleri değiştirme, azaltma veya arttırma hakkını saklı tutar. DURAVIT ayrıca erişimi kontrol etme hakkını da saklı tutar. DURAVIT bu yüzden verilen hizmetlerin herhangi bir zamanda iptal olmasından veya teknik aksaklıklar nedeniyle erişilemez olmasından sorumlu değildir.

Kopya hakkı DURAVIT AG. Tüm hakları saklıdır. Tüm metinler, resimler, çizimler, ses, video ve animasyon dosyaları kopya hakkına bağlıdır. DURAVIT'in izni olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve başka sitelerde reklam amaçlı kullanılamazlar.

DURAVIT verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, tamlığı veya kalitesi konusunda herhangi bir teminat vermez.

DURAVIT, websitesinde yer alan kendisine ait içerikten sorumludur. DURAVIT diğer websitelerine olan linklerin içeriğinden sorumlu değildir.

Bu websitesinin incelenmesine, indirilebilir dosya ve içeriklerin indirilmesine, bunların kullanılması ve paylaşımına ticari amaçla değil sadece kişisel düzeyde izin verilmiştir. Bilgilerin kopyalanması veya DURAVIT AG'den yazılı izin alınmadan kullanılması yasaktır.

DURAVIT A.Ş
Werderstraße 36
78132 Hornberg
info@duravit.de
Fax 07833/70-289
Tel. 07833/70-0

Yer
Hornberg
Registergericht Amtsgericht Freiburg
HRB 680291
Vorstandsvorsitzender: Prof. Dr. Frank Richter
UST.-Ident-Nr. DE143052417

Web
webmaster@duravit.de

Facebook
Twitter
Pinterest
RSS