Şikayet

Ürünler Well - Being Dünyası Havuzlar

pools_940x400.jpg
Büyüklük, derinlik, konfor, faydalı masaj fonksiyonlar… Bütünüyle zindelik vadeden bir havuz. Geniş alanın, bol suyun, cömert derinliğin, inceden karıncalanma hissinin veya kuvvetli masajın keyfini çıkarın ya da sadece boylu boyunca uzanın ve gevşeyin. Masajlı havuz zindelik ve gevşemenin ta kendisidir. Sıcak suyun ve vücuttaki ilgili bölümlere göre küvetin içine dikkatle konumlandırılmış su jetlerinin birleşimi sonucunda yararlı etkisini gösterir. Su altı masajı metabolizmayı harekete geçirir ve dolaşımı uyarır. Bir havuzda banyo yapmak fiziksel gerilimi azaltabilir ve romatizma, sırt ağrısı veya uyku düzensizliği gibi rahatsızlıkları olanlarda bile iyileşme süreçlerini hızlandırabilir.
pools_blue_moon_540x350.jpg
Bu güzelliği seyretmek için: BlueMoon wellness ve başarının mükemmle birleşimi

Kare şeklinde temel biçim, yuvarlak küvet, beyaz akrilik ve kaliteli gerçek ahşap cila. Blue Moon Havuz ister banyo, ister limonluk ya da teras olsun, evin her yerinde etkileyici sade güzellik ve konfor sunuyor. 1400 x 1400 mm or 1800 x 1800 mm boyutlarda köşeye monte edilen, duvara dayanan ya da bağımsız versiyonları var. Büyüklüğü nedeniyle kendinizi gerçekten bir havuzda gibi hissediyorsunuz. Banyodaki kişi 500 mm dalma derinliğiyle “yüzme” deneyimi yaşıyor. Kendinizi bırakın gitsin.

İstediğiniz an havuz keyfi: Blue Moon Havuzdaki su üç aya kadar kullanılabilir.

Bir kişinin kullandığı 1800 mm’lik havuz 730 litre su alabilir ve gelişmiş bir hijyen yönetimi sistemi sayesinde, bakımı doğru yapılırsa üç aya kadar kullanılabilir. Havuz kullanılmadığı zaman, döşemeli kapak kapatılır. Bu da bir raf, oturak ya da şezlong görevi görür. Diğer seçenekler arasında kapak için tutucu, ayak desteği ve ayrı bir bank sayılabilir.


Havuzlar su bakımı


pools_sundeck_540x350.jpg
Wellness: Sundeck havuz mobilyanın zarif bir parçası gibi görnüyor

İster tek başınıza ister çift olarak kullanın, ister yan yana ister karşılıklı oturun, ister içeride ister dışarıda kullanın. Sundeck Havuz modern bir havuzdan beklenen her şeyi sağlar. 2100 x 1400 mm’lik geniş boyutlarıyla bir ya da iki kişi için konforlu bir masaj küvetidir ve estetik açıdan çekicidir: havuzda bu boyutlara rağmen Duravit’ten beklediğiniz tasarım standartlarına sadık kalınır. Özellikle paneller şık ve samimi bir mobilya izlenimi verir. Bunun gerçek ahşap ya da ahşap dekor versiyonları vardır. Mimari açısından sınır yoktur. Sundeck Havuzun köşeli, duvara dayalı ve bağımsız çeşitleri vardır.

Uzaktan kumandayla çalıştırılan üç masaj döngüsü karıncalanma hissi veren bir banyo keyfi yaşatır.
Sundeck Havuz işlev ve konfor bakımından aradığınız her şeyi size sunar: Blue Moon Havuzda olduğu gibi, Power, Relax ve Emotion adlı üç masaj döngüsü baloncuklu banyo keyfi yaşatır. Sundeck Havuzda detaylara gösterilen özen, örneğin, ya iki renkli (paslanmaz çelik ve beyaz) ya da düz beyaz çeşitleri olan masaj havuzu jetlerinde görülebilir. Renkli su altı ışıklarında olduğu gibi, masaj döngüleri su geçirmez bir uzaktan kumandayla kontrol edilir; program ayarlarının yapıldığı kumanda panosu yan taraftaki bir kapağın arkasında saklıdır.

Sundeck Havuz, kullanılmadığı zamanlarda kapatılarak, konforlu bir güneşlenme yeri haline getirilir.
Sundeck Havuzda tek kişi için 493 litre, iki kişi için ise sadece 418 litre su gereklidir. Temel dezenfeksiyon ve ölçülü ilave dezenfeksiyon için kullanılan ozon jeneratörü sayesinde, bu su üç aya varan sürelerle kullanılabilir. Havuz kullanılmadığı zaman, döşemeli kapak üstüne uzanılan konforlu bir şezlong haline gelir ve katlandığı zaman da pratik bir baş desteği olur.

Havuzlar su bakımı


Daha fazla bilgi


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS