Şikayet

Tüm Seriler Vero Air    

Başarı hikayesinde bir sonraki bölüm: Vero Air, Zamansız geometri yeniden tasarlandı

Duravit, ISH 2017 fuarında, başarılı Vero serisinin bir sonraki adımı olan, Vero Air ürün grubunu sunacaktır. Bu yeni koleksiyonda, Vero lavabolarının ikonik, dikdörtgen karakteri korunurken, yeni teknik ayrıcalıklar tanıtılmaktadır. Kenarsız tuvaletler, yeni küvet grubu ürünleri ile c-bonded teknolojisi kullanılan çeşitli mobilya parçalarıyla Vero Air, eksiksiz bir banyo koleksiyonu olurken, güçlü, tasarıma odaklı kimliğini korumaktadır.


2001 yılında, Duravit’in Vero serisi, mimari banyo tasarımının temellerini atmıştır. Ölçülü dikdörtgen formuyla bu başarılı seri, ana hatlara odaklanarak çok yönlü bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Vero Air banyo ürün grubunun oluşturulması sırasında, kendinden önce gelen ayırt edici tasarım diline bağlı kalmıştır.


Serinin lavabo ve küvetleri, azaltılmış köşeler ve çarpıcı bir tasarım anlayışıyla öne çıkmaktadır. Bu hassas tasarım, Duravit’in üretim süreçlerinde kullanılan en son teknolojilerle elde edilmiştir.

Vero Air lavabolarının düz iç yüzeyi ile hassas köşeleri, koleksiyonun ayırt edici görünümünü yansıtmaktadır. Lavabolar, beş ebatta (500 mm ila 1200 mm) ve set üstü lavabolar iki ebatta (500 ila 600 mm)sunulmaktadır. Vero serisinden (Kurt Merki Jr. tarafından tasarlanan) ya da L-Cube (Christian Werner tarafından tasarlanan) serisinden diğer mobilyalarla birlikte kullanılabilirler. Yeni lavabolar, bu mobilya opsiyonlarıyla birlikte kullanılmak üzere özellikle uyarlanmıştır: Tuvalet üniteleri üzerindeki küçük aksesuarlar, Vero Air‘in doğrusal tasarımını öne çıkartmaktadır. Duravit tarafından sadece bu form içerisinde sunulan bir kombinasyon olarak – seramiğin minimalist bir başyapıt elde etmek üzere mobilyaya bağlandığı

c-bonded teknolojisini de seçebilirsiniz.


Vero Air küvetlerinin çarpıcı tasarımı, Vero tasarım anlayışı içerisinde atılan yeni bir adımdır. Yarıçapların ve çeper kalınlıklarının (55 mm) optimizasyonunun sağlanmasıyla, ikonik lavabo tasarımı, serbest ya da ankastre versiyonlar şeklinde dört ebat (1700 x 700 ila 1900 x 900 mm)halinde sunularak, akrilik küvetin tek parça biçimi korunmuştur. Piezo butonlu, yeni, gizli-entegre hava fan sistemi, ekstra bir özellik olarak sunulmaktadır. Bu özel butonda, haraketli, mekanik parça bulunmamaktadır ve bundan dolayı bakım ihtiyacı çok düşük seviyededir.

Serinin tuvaletlerinde, klasik, dikdörtgen Vero formuna bağlı kalınmaktadır. Tuvalet oturağı ve kapağı, yan tarafta bir butona basılarak, kolaylıkla sökülüp yıkanabilir. Duravit, özellikle tuvaletin kare geometrisi için rezervuar sisteminin optimizasyonunu sağlamıştır: yenilikçi, Rimless® teknolojisiyle, klozetin bütün iç yüzeyi mükemmel bir şekilde temizlenmektedir. Her ikisi de en yüksek standartları karşılayan HygieneGlaze 2.0 ve opsiyonel SensoWash Slim duş-tuvalet oturağının kullanımı dahil olmak üzere, daha fazla konfor ve hijyen için akıllı özellikler eklenmiştir.


Duravit’den Vero – bir başarı hikayesi

2001 Vero bağımsız lavaboları tanıtıldı (60 cm)

2004 Ürün grubuna yeni ebatlar eklendi (50, 80 ve 100 cm)
2006 Vero’nun başlangıçtaki başarısının ardından Duravit, lavabolar ve set üstü lavabolar dahil olmak üzere, seriye iki yeni model daha ekledi.

2007 Vero koleksiyonuna, seramik tuvaletler katıldı.

2010 Vero Black tanıtıldı: Siyah renkli lavabolar ve tuvaletlerle, banyolarda yeni bir aksan oluşturuldu.

2014 Kurt Merki Jr. tarafından tasarlanan Vero mobilya serisi, eksiksiz bir banyo koleksiyonu haline geldi.
2017 Yeni Vero Air ve DuraSquare serileri, Vero’nun çarpıcı tasarım dilini kullanarak daha da zarif ve hassas bir görünüm sundular.

2017 Bütün banyonuz tek bir kaynaktan: Kurt Merki Jr. tarafından tasarlanan yeni C.1 musluk aksesuarlar, gerek biçim gerekse fonksiyon açısından Vero Air ve DuraSquare ile mükemmel bir uyum sağlamıştır.Ürün gamı

47 Ürünler

Resim büyüklüğü


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS