Şikayet

Tüm Seriler DuraSquare    

Hassaslık doğal çizgilerle buluşuyor DuraSquare: dikdörtgen ve dairenin birleşimi

Duravit berraklığı, hassaslığı ve boyutu ile yeni standartlar belirleyen yeni DuraSquare koleksiyonuyla Vero Air’in geliştirilmiş bir modelini sunmaktadır. Yeni serinin tasarımı dikdörtgen dış yüzeyin titizlikle yapılmış kenar çizgilerini, organik bir şekilde süzülen iç çizgilerle bir araya getirmektedir. Lavabo ve küvet Duravit tarafından geliştirilen yenilikçi, sürdürülebilir malzemeler olan DuraCeram® ve DuraSolid ile yapılmıştır.


Lavabo, el durulama lavaboları ve tezgah üstü lavaboların mimari yapısı tek parça olarak ilerlemekte ve yüksek derecede incelikle tamamlanmaktadır. Duravit yalnızca 5 mm olan son derece ince kenarların paralel yapısına farklı bir önem vermektedir. Pürüzsüz iç havza serinin ince geometrisiyle yumuşak ve estetik bir tezat oluşturmaktadır.


Minimalist lavabolar yenilikçi DuraCeram® seramik karışımı ile yapılmıştır. Bu malzeme, oldukça ince fakat dayanıklı kenarlara sahip olan bakımı kolay tezgah üstü lavabolar üretilmesine olanak sağlamaktadır. Bu lavabolar mimarlarca çok sevilen standart boyutlara sahiptir. Boyutları 1000 mm ve 600 mm (lavabolar), 450 mm (el durulama lavaboları) ve 600 mm’dir (tezgah üstü lavabolar). Yeni uyumlu DuraSquare mobilya çerçevesi ile birleşen lavabolar gerçek bir göz alıcılığa sahiptir. Çerçevenin esnek tabanının yüksekliği ayarlanabilmekte ve gümüş (krom) veya mat siyah renkleri bulunmaktadır. Mobilyaların yapısı eşsiz bir renk serpintisi sağlayan Jade, Stone Blue, Flannel Grey dahil olmak üzere altı farklı renkte, tüm Duravit mobilyaları ile kullanılabilecek camdan bir raf barındırır.


DuraSquare küvetlerin tasarımı lavaboları harika bir şekilde tamamlamaktadır. Mineral dökümlü DuraSolid malzemeden yapılan ürün aralığı sıcak ve hoş bir his vermekte ve ilk kez gömme yapıda bulunmaktadır. Küvetler 1800 x 800 mm (gömme yapılı) ve 1850 x 850 mm (bağımsız küvet) olarak mevcuttur. Getirilen hava burgacı ve ses sisteminin karışımı muhteşem bir rahatlama sağlamaktadır.


Dikdörtgen geometrisi ve doğal unsurlarının yanısıra incelikli yuvarlak detayları sayesinde Vero Air klozetler DuraSquare serisiyle nihai birliktelik kurmaktadır.Ürün gamı

4 Ürünler

Resim büyüklüğü


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS