Şikayet

Ürünler Malzeme Bilgisi Vitrifiye

keramik_ofen_940x400.jpg
Yüksek performanslı seramik. Pek çok ihtiyacı karşılayan bir malzemedir. Seramik üretimi, insanoğlunun en eski kültürel tekniklerinden biridir.Başlangıçta, bir hammadde olarak kil, gıdaları saklamak için boyutsal-istikrarlı kapları yapmak için kullanıldı, sanatsal tasarımı için mükemmel bir temel sağladı. Yaklaşık 8000 yıl sonra bile, seramik potansiyeli birçok uygulama alanları içinde kullanılabilir.

"Vitrifiye, Duravit vitrifiye üretimi için ideal bir üretici olduğunu kanıtlanmıştır ve banyo ürünlerinde, lavabo, WC, bide ve pisuvar için vazgeçilmez hale gelmiştir. Eğer ürünlerimizi daha da kaliteli ürün bir hale getirmek için bir malzeme var olsaydı, biz onu da kullanırdık, "Prof. Dr. Frank Richter, Duravit Yönetim Kurulu Başkanı

Vitrifiye üretim prosesi doğada başlar
Seramik, sadece doğal olarak meydana gelen hammadden oluşur. Her tarifteki gibi, doğru karışımı elde etmek için önemlidir.
keramik_rohmasse-schlicker_300.jpg
Seramik çamur sadece doğal hammadden oluşur.
Vitrifiye anahtar bileşenleri olarak kil ve kaolin karışımlı mineral Kil, ham seramik form üretiminde de kullanılır. Daha sonra, pişirme işlemi sırasında, kaolin, gerekli kitle atış istikrarına sahip olmasını sağlar. Ince öğütülmüş kuvars ve feldspat bu karışıma eklenir. Kuvars ısıl genleşmeyi etkiler ve böylece pişmeden önce seramik sırın iyi yapışmasını sağlar. Feldspat karşıma akışkanlık olarak hizmet vermekte ve sertleştiricidir . Sırın, birincil malzemesi kuvars olup, kitle parçacıkların cam füzyonunu sağlar, talk, feldispat, dolomit ve matlaştırıcılar ile su ve toprak ise demiri mıknatıs ile tamamen arındırılmış olması gerekir. Doğru karışımı elekten geçtikten sonra, bitmiş sır ürün üzerine uygulanır.

Vitrifiye süreç zincirinin başında, bu malzemenin avantajlarından bazıları hemen görünür hale gelir: Doğal malzemede sıcaklık yaklaşık 1280 ° C’de yüksek termal dayanıklılığa sahiptir. Bu da, son derece dayanıklı ürünle sonuçlanır.


Vitrifiye - Son derece etkili ve dayanıklı
Vitrifiyenin bu özelliği yüksek uğrak yeri olan kamu sağlık tesislerinde kullanılan en büyük avantajı göstermiştir. Malzemenin sağlamlık ve aşınma inanılmaz iyi olduğu için her zaman tercih konusudur.

keramik_gesundheitsbereich_220.jpg
Yüksek performanslı seramik çamuru, aşırı sıcaklıklara ve sıcak-soğuk farkına bile dayanıklı.
Asitler ve alkalilere karşı kimyasal direnç de seramik sağlık gereçleri, uzun hizmet ömrü ve dayanıklılığı garanti eder: hijyenik pürüzsüz bir yüzey sır aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklı ve bu nedenle sık sık ortak alanlarda sağlık tesislerinde kullanılan aşındırıcı temizlik maddeleri kullanımı konusunda esnek . Hatta konsantre hidroklorik asit, seramik üzerinde bir iz bırakmakta başarısız olur. Temiz ve bakımı kolay sıhhi seramik, hastanelerde hijyeni teşvik etmek için, sağlık sektöründe tercih edilen malzeme olmaya devam ediyor. Biyo uyumlu bir malzeme olarak, vitrifiye dokunmak için son derece keyifli pürüzsüz bir malzeme ve vücudun dostudur.

Yüksek performanslı seramik, aşırı sıcaklıklar, sıcak ve soğuk farkına bile dayanıklı.Malzeme de kesinlikle solmaz: vitrifiye, yüksek ışık radyasyona maruz kaldıklarında bile rengini korur.

keramik_vor_dem_brand_220.jpg
“El yapımı” kalite güvencesiyle.
Vitrifiyeden banyo’ya komple tasarım

Vitrifiyede fonksiyonel avantajlar malzemenin sayısız tasarım çeşitleriyle ile tamamlanmaktadır. Zenginliği ile teknik uzmanlık ve işçilik için doğal bir adaptasyon içgüdüsü, bol çeşitli tasarım ortakları tamamiyle Duravit banyo fikirlerini oluşturur. Vitrifiye çamur sıvı tutarlılığı nedeniyle, boşlukları kuvvetlendirerek kalıplar içine doğrudan dökülür. Vitrifiye pişirme öncesi kalıplanır, ürün kalıbı bir çok farklı parçalardan oluşuyor olabilir. Her ürünün kendine ait  bir kalıbı vardır. Bu nedenle, müşteri siparişi ön planda yer almaktadır: vitrifiyede her türlü ihtiyaca ve oda düzenlerine geniş bir yelpazede, ticari projeler ya da özel banyo olsun karşılamak için uygun boyutlarda ve boyutları sunmaktadır.

Duravit, aynı zamanda, her zevke göre ve her bütçeye uygun ürün seçenekleri sunmaktadır. "Kot pantolondan smokine" sözü iyi tasarımı tamamlamaktadır.

Günümüzde beyaz, banyoda hijyenik nesnelerin görünüşünü belirleyen seçim rengi. Ancak, 2nd floor lavabo ve Starck X lavabolarda farklılığı arayanlar için mat inoks yüzey mevcuttur. Duravit her zaman tam donanımlı bir banyo içinde çeşitli banyo ürünleri sunmakta çok başarılı.  Vitrifiye, banyo mobilyaları, küvetler, duş tekneleri ve aksesuarlar ile mükemmel bir uyum içinde ve aynı zamanda zarif, son derece işlevsel bir banyo bir bildirimde yaptığı anlamına gelir.

Duravit ‘ten koruyucu yüzey WonderGliss
Lavabo, WC, bide ve pisuvar WonderGliss koruyucu yüzey sayesinde düzgün, temiz ayrıca ileri teknoloji bu kaplama olarak daha uzun süreli çekici görünüm ve koruma söz konusudur. WonderGliss sır üzerine uygulanan extra bir kaplamadır su damlacıklarının ve kirlerin yüzeye tutunmasını engelleyicidir. Kir, kireç kalıntıları su ile durulanarak rahatlıkla temizlenir.Yüzeyin sadece hafif bir deterjan ile temizlenmesi gerekir –aşındırıcı temizlik süngerleri kullanılması önerilmez. WonderGliss üretimi sağlığa zararlı hiçbir malzeme içermez.


Duravit vitrifiye ürünleri


Malzeme Bilgisi


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS