Şikayet

Ürünler Malzeme Bilgisi DuraCeram

duraceram_940x400.jpg
Mutfaklara özel. Seramik malzemeler, gün-gün banyo kullanımında zaten etkileyici bir sağlamlık göstermektedir. Ancak, mutfak için ek dayanıklılık ihtiyaçlarını karşılamak gerekir.
duraceram_topf_220.jpg
Mutfaklara özel
Darbelere karşı extra dayanıklı ve sağlam. Seramik rakipsiz bir şekilde ışığa ve sıcaklığa aşırı dayanıklı, kokusuz, alev almaz ve dayanıklıdır. Hijyenin zorunluluk olduğu durumda standart olarak kullanılır. Hammaddesi doğal olduğu için üretim sırasında ve sonrasında çevreye zararlı değildir. Duravit vitrifiye kendi niteliklerini banyoya koyarak kendini ispatlamamıştır. Büyük darbe dayanımları ve sağlamlık özellikleri özellikle mutfak için daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu gereksinimleri karşılayan ve Duravit tarafından geliştirilen DuraCeram ®'dır.

Mutfak kullanımı içi geliştirilmiş; sağlam malzeme nitelikleriyle tasarım geliştirme sırasında Philippe Starck taktir toplamıştır. Duravit ile yaptığı işbirliği seyri sırasında, tasarımcı dört benzersiz koleksiyon oluşturmak için seramik ile yakın işbirliği içinde çalışmıştır. Banyodaki bu devrim şimdi mutfağa taşınmak isteniyor.

Duravit Mutfak Eviyesi


Malzeme Bilgisi


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS