Şikayet

Ürünler Malzeme Bilgisi Akrilik

acryl_puravida_940x400.jpg
Akrilik banyo küvetleri üretiminde 30 yıl önce kullanıldı. Bugün, banyo küvetleri, duş tekneleri ve masajlı küvetler üretmek için kullanılan yaygın bir malzemedir. Akriliğin özelliklerine bakacak olursa sıhhı olması, kolay temizlenebilir ve şekil alabilir olması onu kullanışlı bir malzeme haline getiriyor.
acryl_wohlfuehlen_happy_d_300.jpg
Sıcak, pürüzsüz ve gözeneksiz bir yüzey
Cilt, dış çevreye karşı koruma bir bariyer görevi görür son derece uzmanlaşmış bir duyu organıdır. Bu nedenle, insanlar kendi ciltlerinin maruz kaldığı ürünler hakkında oldukça araştırmacı olabilirler. Banyoda akrilik küvetler, düz, gözeneksiz bir yüzey diğer malzemelere göre belirgin bir avantajı sunuyor. Su ile doldurulduktan sonra, küvet kenarına uzanmış oturan herkes, dokunulacak hoş malzeme bulacaksınız. Akrilik kullanıcısı cildinin yüzeyine suyu rahat hissediyor.

Akrilik yüzey düz pürüzsüz, temizlik söz konusu olduğunda ise başka bir avantaj sunuyor. Akriliğe kir parçacıkları nüfuz etmez, sadece yumuşak bir bez ve su ile temizlenmelidir. İnatçı kirler, sıcak su ve sıvı temizlik maddesi kullanılarak silinebilir.

Akrilik, aynı zamanda benzersiz bir özelliği ile ayırt edilebilir. Doğal ışıltılı görünüm banyo tasarım sürekliliğini sağlayan uyarlanabilir bir malzemedir. , Seramik ve banyo panelleri zarif bir bütünlük için mükemmel bir tamamlayıcıdır, akrilik, oda genel tasarımında, olağanüstü bir denge duygusu oluşturur.

Akrilik, aynı zamanda renk orantılı ve UV stabil, böylece kullanıcılar kendi küvetini onun ömrü boyunca görünümünü koruyacağından emin olabilirsiniz. Tasarım açısından bakıldığında, akrilik, paha biçilmez bir avantaj ve maksimum çok yönlülük üreten hangi yolu sunmaktadır. Ama tam olarak nasıl yapılır?

Akrilik levhalar akrilik üretimi için temelini oluşturur.Levhaların son derece temizlenmiş ve yaklaşık 180 dereceye kadar ısıtılmış olması gerekir. Bir vakum kullanarak, küvet şeklindeki bir alüminyum kalıp üzerinde şekillendirilir ve daha sonra soğumaya bırakılır. Doğru sıcaklığa ulaştığında, kalıptan çıkarılır ve akrilik, ahşap ve cam elyaf yapılmış bir bileşik ile güçlendirilir. Bu çalışma DIN EN 198 uyarınca kalite kontrolü tarafından takip edilmektedir. Bitmiş ürün paketleme ve sevkiyat için hazırdır.

Bitmiş akrilik küvet genellikle 25 ve 35 kilogram ağırlığındadır. Ayrıca, akrilik, hemen hemen tüm geleneksel temizlik maddelerine olan direnci bilinir.

acryl_reparatur_220.jpg
Gerekli olduğu taktirde Duravit'ten akrilik bakım setini bulabilirsiniz.
Dayanıklı, yüksek performanslı, yüksek teknoloji ürünü bir malzemedir. Uçak ön camları, örneğin, aynı malzemeden imal edilmiştir. Bir çekiç, örneğin, bir resim asılı iken küvetin içine düşmeye olsaydı kullanıcı dostu akrilik tamir kolay olurdu. Çizikler Duravit tarafından verilen özel bir tamir kiti ile sonuç: kendine özgü parıltı ile yenilenmiş bir pürüzsüz bir yüzey
 

Duravit Akrilik ürünleri


Malzeme Bilgisi


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS