Şikayet

Ürünler Malzeme Bilgisi Ahşap

holz_montage_starck-1_tonne_940x400.jpg
Bugün her zamankinden daha fazla banyolar kişisel bir "vaha" ya da dış dünyadan bir kaçış sağlayan "resort" yaratma kavramı etrafında dönmektedir. Banyo samimi bir sığınak, rahatlamak ve yeniden doğmuş hissini sağlayan doğal ve güvenli bir alandır.
Sadece bir banyoyu doldurarak davetkar bir banyo oluşturamazsınız.Hoş ve çekici bir banyo oluşturmak için seçilen malzeme ve kaplama renk seçeneklerinin sıcaklık ve konfor hissi sağlaması gerekir. Örneğin SPA gibi benzersiz bir ortam oluşturmak için gerçek ahşap idealdir. Aynı zamanda banyo yaşam alanınızın bir parçası olacağı için yatak odanızda veya eviniz başka bir köşesinde hissettiğiniz ahşabın konukseverliğini banyoda da hissetmek huzur vericidir. Aynı zamanda iç ve dış mekanda kullanılabilen küvet panelleriyle birlikte bu keyfi dış mekanda da hissetmek mümkündür.

Birleştirilmiş banyo modülleri

holz_2nd_floor_540.jpg
Ahşap yüzeyler vitrifiye ile akrilik arasında bağlayıcı olarak yer alır.
Paneller, çekmeceler ve raflar ile donatılmış lavabo, küvet ve duş tekneleri kendi mobilya öğeleri haline gelir. Bu ürünler oluşturdukları depolama alanı ile duvar dolapları, pratik duvara monte boy dolapları ve özel hareketli dolaplar ile alanlar çoğaltılabilir. Ahşap yüzeyler şüphesiz ayrılmaz bir bütünü içerir ve şık bir banyo yaratır. Duravit banyosuna Hoş geldiniz!

Renklerin Tanımları

holz_x-large_220.jpg
Duravit banyo mobilyaları sadece farklı yaşam tarzlarını yansıtan değil aynı zamanda banyonun tarifini vermektedir.
Tüm ahşap yüzeyler aynıdır. Duravit nihai kişiselleştirilmiş bir sığınak oluşturmak için, Açık Meşe, Amerikan Kiraz, Gülağacı, Abanoz, Antrasit Meşe dahil olmak üzere gerçek ahşap kaplama seçenekler sunar. Koyu Venge Tik gibi hafif tonlar arasında değişen dekorun tamamlandığı farklı renkler vardır. Geniş spektrumu sayesinde bu seçenekler Duravit banyo mobilyaları, sadece farklı yaşam tarzlarını yansıtan, aynı zamanda banyo tarifini vermektedir. Açık veya koyu, düzgün ya da belirgin bir tanecik olsun, kullanıcıya ömrü boyunca ahşap banyo doğal renk keyfine varacak.

Suya dayanıklı yüzeyler
Birçok insan hala ahşap ve banyo birbirine zıt olduğuna inanır. Ancak, bu konuda, banyo mobilyaları, ev mobilyaları ile karşılaştırılmamalıdır. Banyo mobilyaları uygulama alanı için özel olarak üretilmiş ve hem de su ve artan neme dayanıklıdır.

Profesyonel arıtma ve işleme gibi niteliklere ulaşmak için gereklidir. Örneğin, Duravit mobilya özellikleri PVC'siz ve suya dayanıklı, PU bağlı kenarları.Yüzeyler,su itici özelliği son derece itina ile uygularınır. Ahşap banyoda su ile doğrudan ve uzun süreli temas elbette kaçınılmalıdır.

Uygun bakım önemlidir. Mobilya nemli bir mikrofiber bez ile silin ve banyonun düzenli havalandırılmasını sağlayın. Bu, yıllarca en üst düzeyde yaşam banyo keyfini devam etmenizi garanti edecektir.

Duravit ahşap ürünler


Malzeme Bilgisi


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS