Şikayet

Ürünler Detaylı Bilgi Vero

vero_moebel_940x400.jpg

Vero – Zıt kutupların birbirini çektiği bilinir, ama yine de uyum arzusu da her yönüyle doğal bir dürtüdür. Duravit Vero banyo mobilya serisi tam da bu ikiliğe verilen bir yanıtı temsil ediyor: temel duygulara seslenip, özenle dengelenmiş orantılar içeren kuvvetli bir tasarım kimliğini dışavuruyor.  
01_kurt_merki_jr_220.jpg
Vero mobilya koleksiyonuyla birlikte, Zürih merkezli çalışan tasarımcı Kurt Merki jr. Duravit’in on iki yıllık başarı öyküsüne sahip Vero vitrifiye serisini yeni boyutlara taşıyor.
Genel anlamda, komple bir banyo serisi olarak, Vero’nun dengeli tasarımı ve akılda kalıcı detayları uyumlu bir birliktelik resmediyor.

Mobilya konsolunun açık bölmesi az’dan aslında ‘çok’ şey çıkabildiğini gösteriyor: ışıltılı krom çerçeve karakteristik bir tasarım özelliği olup, bütünleşik bir havluluk olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Konsolun altındaki opsiyonel LED aydınlatma ahşap yüzeylerin banyoya taşıdığı rahatlık atmosferini daha net bir şekilde vurguluyor. Basit ancak yine de kendini ifade edebilen, yüksek-ışıltılı beyaz doku, mobilya koleksiyonunun dayandığı kübik referansların altını çiziyor.

Banyo dolaplarını açık bir bölme veya kapalı çekmeceler, konsol uygulamaları ve dolaplarla birleştiren çok yönlü seçeneklerin yanı sıra, iki aynalı kapı ve raf detaylarıyla donatılmış aynalı boy dolapları yerden büyük bir tasarruf sağlıyor ve çok farklı kullanım amaçlarına uygunluk gösteriyor. Bu muazzam çeşitlilik sayesinde, Vero akıllı bir tasarımla kendisini her banyonun kendi gereksinimlerine ve iç mimarlık uygulamalarına adapte eder. .

vero_griffleiste_beleuchtung_265.jpg
A unique option: LED ambient lighting below the console.
vero_offenes_fach_265.jpg
Attractive and practical: the front-mounted towel rail.
Bununla birlikte, mobilyanın kalitesini ve yüksek değerini gerçekte gösteren şey detaylardır: her yıkama alanında ağaç damarı (woor grain) baştan aşağı yatay gider, öyle ki hem görünümü hem de duyumsaması otantiktir. Bu özellik özellikle Ticino kiraz (cherry) ahşap dekorda kendini belli eder. 
vero_moebelverkleidung_175.jpg
As with all the other finishes, matching bath panelling is available.

vero_handtuchhalter_konsole_175.jpg
The consoles are optionally available with a chrome towel rail at the side.

vero_hochschrank_175.jpg
Particular highlight: The tall cabinet with mirrors on the inside and outside.

Mobilyanın iç unsurları sofistike elmas siyahıdır. Çekmeceler isteğe bağlı olarak akçaağaç veya ceviz ağacından çekmece içi düzenleme sistemiyle tamamlanabilir ve bütünleşik raylar sayesinde hafif bir şekilde kapanır. 

vero_sound_via_bluetooth_220.jpg
The Vero mirror cabinet also comes with an integrated sound system
Aynalar ve aynalı dolaplara isteğe bağlı olarak hem bir ses sistemi hem de LED aydınlatma eklenebilir, böylece serinin farklı gereksinmeleri karşılama özelliği daha ilerilere taşınır. Raf ve ayna yüzeyleri bütünleşik ve uyumlu bir bütün olarak tasarlanıp, dengeli bir kompozisyon oluşturur. Kendi düzenlerine bağlı olarak, bunlar sanki birbirinin içine akar ve böylelikle Vero’nun banyoya kattığı benzersiz anlatım ve canlı estetik bir daha hayat bulur. 

Uyumlu lavabolar


Banyonuz için inovatif güncellemeler


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS