Şikayet

Ürünler Detaylı Bilgi Best Toilet Of Duravit

best_toilet_940x400.jpg

Best Toilet of Duravit ile klozet ile ilgili tüm sorulara, gereksinimlere ve isteklere cevap verecek bir ürün tasarladık. Duravit klozetler sifon teknikleri, tasarım, sürdürülebilirlik, konfor, hijyen ve optimum fiyat disiplin ve kategorlerinde en ideal çözümleri sunar. Kısaca the Best Toilet of Duravit tüm bu kategorilerde en ideal çözümleri sağlar, inovatif SensoWash® e elektronik klozet kapağı ve etkili Duravit Rimless® yıkama kanalsız klozet teknolojisi –Durastyle ve Happy Dç2 tasarım serilerinde.

Rimless –yıkama kanalsız. Yeni Rimless teknolojisi ile Duravit geometri, akışkan mekaniği ve tasarımın birlikte başarılı bir şekilde maksimum etkinlikte kombine edildiğini gösterir. Duravit Rimless® klozetin kanalsız kenarları inovatif ve güçlü bir sifon teknolojisi sunar, su önce yatay sonra sikey dairesel bir yörünge çizerek akar ve su akışı tamamlanmadan tüm yüzey sıçratma olmadan temizlenmiş olur.

Bu sistem kusursuz ve hijyenik sonuçlar sağlar, 4.5 litrelik sifon hacmi ile bile. Açık ve kolay erişim sağlayan kenar alanı ile, klozet içi kolaylıkla temizlenebilir bu da temizlik süresinde belirgin düşüş sağlar. WonderGliss kaplama ile temizlik seviyesi en üst seviyeye çıkarılır; WonderGliss kir ve kalıntıların yüzeyde tutunmasını engeleyen ve su akışını kolaylaştıran bir çeşit yüzey kaplamasıdır.
 

Darling New, DuraStyle ve Happy D.2 serilerinden asma klozetler Duravit Rimless® versiyonları ile mevcuttur. WonderGliss seçeneği tüm Duravit klozetlere uygulanabilir.

GÜVENLİK , ENERJİ TASARRUFU VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

sensowash_e_en-inside_220.jpg

SensoWash® Starck elektronik klozet kapağı ile modern klozet hijyeni ve artan yaşam kalitesi: elektronik klozet kapağı ılık su ile zarif bir dokunuş hissi verir. Tüm fonksiyonlar –klozetin açılışından yıkama başlığına – uzaktan kumanda ile ayarlanabilir. Elektronik klozet kapakları artık yüksek fonksiyonlu SensoWash® e ile son derece güvenli, enerji tasarruflu ve sürdürülebilir. SensoWash® e güvenlik donanımı entegredir böylelikle sudan korunur. Bu klozet kapağının montaja hazır olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda kaynakları saklamaya yardımcı fonksiyonları bulunur, su ısıtıcı suyu yalnızca gerekli olduğu zaman ve kadar ısıtır. Enerji tasarruf modunda, oturma bölümü ısıtması 8 saat pasif durumdadır, bu da gece boyunca kapalı olabileceği anlamına gelir. İkinci taharet başlığı  yumuşak sprey fonksiyonu sayesinde daha fazla konfor sağlar ve değişimi kolaydır.

Duravit  Darling New, DuraStyle, Happy D.2, Starck 2 and Starck 3 serileri  SensoWash® e ile uyumludur.


Rimless asma klozetler aşağıdaki serilerde mevcuttur


SensoWash® elektronik klozet kapakları için daha detaylı bilgi


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS