Şikayet

Ürünler Banyo fikirleri MaxiSpa MiniSize

maxispa-minisize_940x400.jpg
ÖZEL BANYODA BİR GEVŞEME DÜNYASI. ZİNDELİK KÜÇÜK ALANLARDA DA MÜMKÜN. Birçok otel konuklarına gevşeme ve günlük yaşamın karmaşasından ve stresinden sıyrılma fırsatı vermek amacıyla zindelik tedavileri sunar. Giderek daha çok insan termal otelin sunduğu yararlı ve canlandırıcı deneyimi kendi evinin konforunda yaşamak istemektedir. Hatırlatalım: masajlı küvet, havuz, buhar duşu veya sauna artık özel banyolarda da kullanılabilmektedir.
Banyo kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak, zindelik keyfi ve gevşeme imkanı artık özel alanlara da giriyor – ve bunun neredeyse hiç sınırı yok. Küçük alanlarda bile, Duravit gibi banyo imalatçıları çok çeşitli istek ve ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

"İkizkenar yamuk şeklinde" wellness deneyimi
maxispa-minisize_paiova_220.jpg
Yeni Paiova yanlızlar için
Tek kişilik yeni Paiova küvet.

Baş tarafı geniş, ayak tarafı dar, ikiz kenar yamuk biçimli tek kişilik yeni Paiova küvet bolca alan ve konfor sunuyor ve banyo yapmanın sadece 1700 x 1000 mm boyutlar dahilinde bile oldukça keyifli olabileceğini gösteriyor. Özel biçimi sayesinde, bu küvette uzun boylu insanlar da özellikle sırtını dayamak ve ayaklarını uzatmak bakımından oldukça rahat edebilir. Küvetin önündeki isteğe bağlı basamak içeri girmeyi ve dışarı çıkmayı kolaylaştırır. Küvetin içinde, hava ve jet sistemlerinin yanı sıra, küvetin yanlarına monte edilmiş beş kaynaktan ışık veren Duravit renkli ışık modülü lüks bir hava yaratır. Ancak, 1300 x 1700 mm ve 1400 x 1800 mm boyutlarındaki daha geniş modellerde sadece bireyler değil çiftler de yan yana rahatça dinlenme ve banyodan maksimum keyif alma imkanı bulur.


Blue Moon ile havuz keyfi
maxispa-minisize_blue-moon_220.jpg
Gevşeminin en iyi yolu: Başarılı Blue Moon küvetin 1400x1400mm ya da 1800x1800mm havuz versiyonu.
Banyo keyfi daha da arttırılabilir: Blue Moon’da sadece banyo yapılmaz, aynı zamanda ılık suyun içinde yüzmenin verdiği mükemmel hissin tadı çıkarılır. Jochen Schmidden tasarımı olan sadece 140 x 140 cm boyutlarındaki bu havuz 50 cm derinliktedir, ve istenirse, masaj konforu da eklenebilir. Su altındaki renkli ışıklar ve üç adet Power, Relax ve Emotion döngüsü gibi işlevler uzaktan kumandayla ayrı ayrı ya da birlikte kumanda edilebilir. Bu son döngüde üç işlevi olan yeni Durapearl jetleri kullanılır: sadece su, sadece hava veya kabarcıklı su ve hava karışımı. Masajlı küvetlerden farklı olarak, bu su banyodan sonra havuzdan atılmaz. Su doldurularak bir kez ısıtılır ve Duravit havuzları suyun sıcaklığını 38 derecede sabit tuttuğundan her zaman keyfi çıkarılmaya hazırdır. Kare biçimi sayesinde, Blue Moon odanın herhangi bir yerine monte edilebilir, köşeye konabilir, duvara dayanabilir. Uyumlu ahşap paneliyle beraber, Blue Moon dayanıklı döşemelerle de kaplanabilecek konforlu bir mobilya haline gelir. Elde dikilen bu beyaz döşemelikler havuzu anında geniş bir güneşlenme alanına dönüştürür ve banyo sırasında da kolayca çıkarabilir.

Küçük sauna
maxispa-minisize_inipi_220.jpg
Inipi kompakt versiyon sadece 1800x1170 mm, iki kişilik bir oda
Duravit, Inipi kavramıyla banyo ve yaşam alanı için, sadece 1800 x 1170 mm boyutlarıyla iki kişinin kullanmasına imkan tanıyan modern bir tasarımcı saunası sunuyor. Tamamı sırlı ön cephe sayesinde, şeffaflık ve görsel netlik sağlanıyor. Oturma ve uzanma yerlerinin yanı sıra, zemin, duvar ve tavan kaplamaları doğal ahşaptan mamul. Kumanda sistemi, havalandırma ünitesini içeren ısıtıcı, akan suyu içeren depo ve buharlaştırıcı görünmez biçimde sauna modülündeki bir panelin arkasına yerleştirilmiştir. Bütün fonksiyonlar göstergeli bir uzaktan kumanda yardımıyla çalıştırılır: sıcaklık, havadaki nem, renkli ışıklar ve ses – her şey tek tek ayarlanabilir ve tercih edilen bileşimler kullanıcı profilleri olarak kaydedilebilir. Ayrıca, önceden belirlenmiş senaryolar da değişiklik olarak seçilebilir.

Bir gevşeme alanı olarak özel banyo
Özet: özel banyo, sağlık bakımına ve çok kişisel banyo ritülellerine yer açan bir iyileşme alanı olarak gelişmeye devam etmektedir. Banyo, özel bir yaşam alanının parçası olarak, insanların enerji düzeylerini yükselteblileceği ve daha iyi yaşam kalitesi için alan oluşturabileceği bir odadır. Örneğin, Duravit’in ürünleri boş alanın artık sorun olmaktan çıktığını göstermektedir.

Duravit'ten Wellness Serileri


Daha fazla banyo fikirleri


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS