Şikayet

Ürünler Banyo fikirleri "Bahçe'de" Wellness

wellnessresort_garten_blue-moon_940x400.jpg
DOĞADA YAŞAMA HAYALİ. Enerjinizi geri yüklemek, gevşemek ve sadece hayattan keyif almak için kendinize ait bir yeşil alanın olmasından daha güzel ne olabilir. Herkes doğadaki en küçük alanı bile istediği gibi “döşeyebilir”. Dış mekanlar giderek, evin içinde bir oda gibi düzenlenip döşenmiş ama yalnızca çatısı olmayan bir “çevreci oturma odası” halini alır. Banyo dünyasındaki son yenilikler sayesinde, bahçedeki bu oturma odası bir sağlık vahası haline bile gelebilir. Duravit gibi imalatçılar, suya dayanıklı küvetler ve havuzlarla iç mekandaki kaplıca keyfini açık havaya taşımaktadır.
Beden ve ruh için bir "spa konseri"
Duravit ürünü Sundeck ve Blue Moon havuzların dış mekan çeşitlerinde konforlu küvet tasarımı ile gelişmiş spa teknolojisi bir araya gelir. Havuzun içinde, üç gevşetici döngü seçeneğinden oluşan bir sistem yeşil alanı özel bir kaplıcaya dönüştürür. Tesisatın özünde küvetin zeminine gömülü 24 Durapearl jetten oluşan “Emotion” döngüsü vardır. Büyük hava kabarcıkları veya binlerce küçük inci yüzeye yükselerek, cildi yavaşça okşar. “Power” döngüsünde büyük jetler kullanılarak gergin kas gruplarını gevşeten güçlü bir jet masajı oluşturulur. Masaj jetinin kuvveti jetleri açarak ve kapatarak ayarlanabilir. Ayaklar ve sırt bölgesi için daha nazik masaj gerekir ki bunu da üçüncü döngü sağlar. Bazıları döner nitelikte olan bu jetler, mümkün olduğu kadar büyük bir alana etki eden daha nazik bir masaj jeti oluşturur. “Relax” döngüsü özellikle rahatlatıcıdır ve bunun yayılmış etkisi hedefe yönelik “Power” döngüsünün etkisini en uygun biçimde tamamlar. Bütün döngüler birlikte veya ayrı ayrı çalıştırılabilir. Banyo yapan kişi suya dayanıklı uzaktan kumandayı kullanarak kendini iyi hissetme programını ayarlayabilir. Sabit renkleri olan bir LED renkli ışık veya çeşitli tonların serpiştirilmesinden yanıp sönen görüntüye kadar uzanan programlar geceleri hem havuzda hem bahçede daha atmosferik bir hava yaratır.

Hava koşullarına dayanıklı ahşap yüzeyler ve yatak
wellness_resort_garten_blue-moon_220.jpg
Kendi özel gevşeme alanınızda temiz havayı içinize çektiğiniz zaman günlük yaşamı çok çabuk unutursunuz…
Beyaz akrilik panelleri veya Venge ve Kiraz gibi çeşitli ahşap yüzeyleri olan havuzlar sağlam döşemelerle kaplanabilecek konforlu dekoratif parçalardır. Elde dikilen bu beyaz yataklar havuzları hızla bir gemi güvertesini andıran geniş bir güneşlenme alanına dönüştürür. Bu kapak banyo sırasında çıkarılabilir veya katlanabilir. Bir muşamba bunları çevrenin etkilerinden korur; bu muşamba çekilerek havuzun üstüne örtülebilir ve aynı şekilde kolayca çıkarılabilir. Havuzun kendisinde gün boyu banyo yapılabilir ve suyun sıcaklığı sabit kalır. Havuzlar bahçe hortumuyla da doldurulabildiği için sabit su bağlantısı şart değildir. Böylece gerçekten keyif verecek bir deneyimin önünde hiçbir engel kalmaz. Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber huzur veren yaz akşamlarının keyfini çıkarın veya sadece yıldızlı gökyüzünü seyredin. Kendi özel gevşeme alanınızda temiz havayı içinize çektiğiniz zaman günlük yaşamı çok çabuk unutursunuz …

Dış mekan ve iç mekan için Duravit'ten seriler


Daha fazla banyo fikirleri


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS