Şikayet

Duravit ve Çevre Duravit ve Çevre Bunları biliyormusunuz?

green_wussten_sies_vero_220.jpg
Su tasarruflu WC'ler
Temizlik için mükemmel bir miktar su

1980'li yıllarda 9-14 litre ile yapılan yıkama Duravit tarafından 6 litrelere düşürülmüştür şimdi ise bu rakan sadece 4.5 litreye inmiştir. 4.5 litre ile hijyenik temizlik yapabilen klozetler çift buton özelliğine sahiptir ihtiyaca göre yıkama yapılabilir.


 

Su olmadan bile mümkün
McDry pisuar ile su kullanımı tamamen ortadan kalkabilir. Alternatif olarak, sadece 1 litre ile otomatik olarak yıkayan Architec pisuar.

green_mc-dry_540.jpg
MC Dry Pisuvar su tüketimini sıfıra indiriyor


LED teknolojisi - daha uzun ürün ömürleri ve düşük enerji maliyetleri

green_sparsame_leds.jpg
LED teknolojisinin önemli avantajları
Üçte iki oranında elektrik tüketimi ile Işık ve renk programlar olan LED'ler. E-mood serisinin yeni aydınlatan teknolojisi LED teknolojisi (LED = Işık Yayan Diyot) dayanır. Bu yenilikçi teknoloji kullanarak 4 önemli ekolojik avantajlar sunmaktadır:1. LED (daha az enerji) klasik elektrik ampulleri çok daha düşük enerji tüketimi sağlar

2. LED'ler diğer aydınlatıcılara göre üretim ve malzeme tüketimi sürdürülebilirliği daha uzun.

3. LED'ler alternatif aydınlatıcı teknolojileri göre çok daha küçük bir montaj yüksekliği (sadece 3-4 milimetre)

4. LED aydınlatma ile banyo mobilyaları kavramları, yarı iletken diyotların oluşur. Bu çip teknolojileri kullanımı, çok güzel bir aydınlatma efektleri / ruh halini sağlar. Bu arada, cips doz, her biri bir akıllı ve enerji tasarrufu yolu LED eylem

Uzun ürün ömürleri ve düşük enerji maliyetleri müşteriler kar. Buna ek olarak, LED teknolojisi, daha yüksek esneklik ve özgürlük için mobilya tasarımı sayesinde, çok küçük bir montaj yüksekliği sağlar. Bu özgürlük, LED'ler alternatif aydınlatıcı teknolojisi (örneğin ahşap) kapsayacak şekilde inşaat malzemeleri tasarruf yardımcı bile ekolojik ve bütçe kazan-kazan durumları sunabilir. Son olarak, LED teknolojisi, teknik ilerleme nedeniyle ucuz ve ucuz olur.


Geri dönüşüme satın alma
Duravit, sürdürülebilirlik de ihale sürecinin yanı sıra, satın alma ve modern malzeme seçimi belirler. Tüm satın alınan parça ve malzemelerin çevresel etkileri kontrol edilir. Bunların yerine daha düşük bir çevresel etkiye sahip ürünleri olup olmadığını tespit için sürekli kontroller taşırlar. Sıhhi seramik, doğal, çevre dostu üretim teknikleri kullanarak rejeneratif maddelerden yapılır. Bu dayanıklılığı özellikle sürdürülebilir sayesinde olduğunu kanıtlıyor. Kontrollü, sertifikalı üretim kaynaklı geri dönüştürülebilir hammadde ve hammadde genellikle banyo mobilya kullanılır. Mobilyalar sökülür ve kendisini oluşturan hammadde uygun şekilde bertaraf edilebilir.


Duravit ve Çevre


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS