Şikayet

Şirket Basın Güncel

10. Mar 2015 —

Ürünler

ME by StarckMinimalist tasarım, temel gereksinimlere odaklanma sanatıdır. Sade formlara, duygulara hitap eden unsurlar katarken kişiyi ve kişinin stil anlayışını odak noktasına yerleştirme becerisidir. Philippe Starck'ın altından kalkabileceği bir meydan okumadır. Fransız tasarımcı, Duravit için yeni tasarımı ME by Starck ile mümkün olan en kapsamlı kişisel tasarım olanaklarını yaratmak amacıyla saf estetik arzusunu karşılayan ve tüm stillere uyabilecek bir koleksiyon yaratmayı başarmıştır.


Kişisel banyo alanı tasarımı lavabo ile başlar. 450 mm'den 650 mm'ye kadar 6 adet çok yönlü lavabo çözümüyle ME by Starck, özel ve genel kullanım alanları için minimalist bir seridir. Ayrıca klozet ve pisuarlarda da bulunan narin kenarlar, yinelenen bir tasarım ögesidir. Hassas kenarlar, lavaboya hafif ve neredeyse kenarsız bir görünüm kazandırırken, lavabo iç haznesi oldukça büyüktür. 830 mm'den 1030 mm'ye kadar lavabo etajerleri, ayırt edici çizgileriyle dikkat çekicidir ve özellikle düz formuyla geniş kullanım alanı sunar. Çanak lavabo aynı zamanda dolap ünitesi veya çeşitli tezgahlarla kombine edilebilir. Kolon veya yarım ayaklı lavabolar, saf, minimalist tasarımları ve dengeli oranları sayesinde göz alıcıdır.

Philippe Starck ve Duravit, tasarımın yanı sıra modern teknolojiye de odaklanmıştır: yeni gelişmeler, klozet ve bidelerin ağırlıklarını azaltarak, gizli bağlantılı, çekici, gösterişli, bağımsız bileşenlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Yıkama kanalsız teknoloji sayesinde sifon kanalının açık tasarımı, hijyenik ve kullanışlı bir klozet kullanımı sunar ve başka bir yeni öge olan, demontajı kolay, SensoWash Slim akıllı klozet kapağı ile beraber sunulur. Böylece klozetlerde maksimum hijyen ve konfor elde edilir.


Bu serinin sade, sağlam tasarımı ayrıca ME pisuarda da ortaya çıkar. Karakteristik ince kenarıyla bu pisuar, özel ve genel kullanım alanlarında zarif ve kullanışlı bir alternatif sunar. ME, yenilikçi ince kenarlı tasarımının pisuarda da kullanıladığı ilk Duravit serisidir. Sifon kanalının açık tasarımı pisuarın iç yüzeyini tamamen yıkayan dinamik ve güçlü bir su akışı sağlarken, seramiğin hızlı ve hijyenik olarak temizlenmesine de olanak tanır.Seri ayrıca küvet, duş tekneleri ve Philippe Starck'ın tasarladığı aksesuarları içerir. Yeni L-Cube mobilya serisiyle mükemmel bir şekilde bir araya getirilebilen ME by Starck, Fransız tasarımcının belirgin imzasıyla modern banyoya açık, estetik bir görünüm kazandırarak kişiselleştirme arzusunu gerçeğe dönüştürüyor.

press pictures


Facebook
Twitter
Pinterest
RSS